Ereğli Efe Metal

Hakkımızda

Fabrikamız Batı Karadeniz bölgesinin, sanayi gelişiminde mümtaz bir yeri olan Kdz.Ereğli de kurulmuştur. 30 yılı aşkın tecrübemizle hizmet vermekteyiz. 
Otomotiv ve yan sanayi , beyaz eşya imalatı, ısıtma-soğutma ürünleri imalatı gibi sac kullanan sektörlerin ihtiyaçları karşılamaya yönelik hizmet vermekteyiz.
Fabrikamızın bulunduğu Ereğli kenti, gerek liman kenti oluşu gerekse otoyola yakınlığı ile ulaşım bakımından Türkiye nin en avantajlı bölgelerinden birine kurulu bir sanayi kentidir. Hizmet seviyesini pazarın ihtiyaç duyduğu en üst standartlara çıkartma misyonu ile kendi sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı kısa dönemde başarmıştır. Bugün 5000 m2 kapalı olmak üzere toplam 13000 m2 alana kurulu tesisiyle hizmet vermektedir.

Malzeme siparişinden müşteri teslimine kadar şirketimiz sorumluluk anlayışı içindedir.
Bu amaçlar doğrultusunda ilkemiz olan müşterilerimizin istediği tüm ürün çeşitlerini temin ederek kısa sürede teslim etmek, kaliteli hizmet ve süreklilik ilkelerine bağlı kalarak sektör içindeki yerini geliştirmek ve daha ileriye götürmek istemektedir.