Lojistik

Lojistik

Kendi lojistik ağımız ile ürünleri müşterilerimiz tarafından belirtilen lokasyona teslim ediyoruz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek satış ve imalatın her aşamasında profesyonelce çalışmaktadır. Sac nakliye hizmeti sırasında müşterilerimize iş gücü ve zaman konusunda avantaj sağlayıp tam anlamıyla bir çözüm sunuyoruz.

Yılların verdiği tecrübe ile çalışan firmamız sektördeki lider firmalar arasında yerini muhafaza ederken kalite ve memnuniyette öncü olarak büyümeye de devam ediyor. Gelişimi ve yeniliği esas alarak çalışmalarımızı sürdürüyor ve bu doğrultuda ürün çeşitliliğini arttırarak hizmet veriyoruz. Gelişmiş lojistik ağımız ve yüksek teknolojiye sahip olan makine parkurumuz ile rulo sac dilme hizmeti, rulo sac kesme hattı, lazer ve plazma kesim hizmeti, profil ve boru büküm hizmeti, sac kesim büküm hizmeti,  silindir büküm hizmeti, ithal ve erdemir sac mamülleri hizmetini başarılı bir şekilde veriyoruz. Dinamik bir kadroya sahip olan firmamız, müşteri istekleri doğrultusunda hareket ederek hem satış aşamasında memnun edici bir hizmet sunuyor hem de güçlü stok kapasitesi ile hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor.

Rekabet ortamında endüstriyel dünyaya tam uyum sağlayan şirketimiz verimlilik ve hız konusunda çalışanlarıyla ve araç filosu ile birlikte en iyi hizmeti sizin için sunuyor.

Sac Nakliye Hizmeti

Üretim ve satış aşamasında verdiğimiz hizmetler ile birlikte sac nakliye hizmeti konusunda da müşterilerimizin yanındayız. Bu konuda çağa ayak uydurma adına sürekli gelişmeye dikkat ediyoruz. Sektörün ve müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilen, bilgili ve deneyimli bir personel ile teknolojik gelişmelere kolayca adapte olan, alanında daima güvenilir, öncü ve kaliteli hizmet sunarak çalışmak firmamızın ilk kurulduğu günden bu yana ana vizyonudur.

Uzun senelerin getirmiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri ihtiyaçları konusunda doğru, yüksek bir kaliteye sahip ve en doğru aracı kullanarak çözüm sunmayı kendimize misyon edindik. Hem rekabet gücünü hem de performansımızı en üst seviyeye çıkarmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz.. Bütün dilme, kesme işlemleri için bizimle irtibata geçerek köklü lojistik hizmetimiz sayesinde ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde karşılayabilirsiniz.

 

Efe Metal