Satış

Satış

Ereğli Efe Metal olarak her türlü ürün satışımız sırasında yanınızda oluyoruz. Üstün bir hizmet kalitesi ile memnuniyetinizi sağlamayı hedefliyoruz. Hem satış öncesi hem de satış sonrası müşterimizin talep ve önerilerini dikkate alarak hareket ediyoruz.

Karadeniz Ereğli merkezli kurulan fabrikamız, Karadeniz’de alanında öncü olmaya devam ediyor. 30 yılı aşan tecrübe ile profesyonelce hizmet veriyoruz. Beyaz eşya imalatı, otomotiv ve yan sanayii, soğutma ve ısıtma ürünleri imalatı gibi sac kullanılan sektörler için ihtiyaca uygun üretim yapıyoruz.

Ürünlerimiz

Satışa sunduğumuz ürünleri örneklendirecek olursak bunlar:

  • Galvanizli sac
  • Soğuk haddelenmiş sac
  • Levha sac
  • Sıcak asitlenmiş sac
  • Boyalı sac
  • Sıcak haddelenmiş sac
  • Çelik kaliteleri
  • Galvaniz destek sacı
  • Sac kalite dengliği

Galvanizli Sac Satışı

Çelik sacın korozyon direncini arttırma amacıyla Galvanizli sac yüzeyi elektronik kaplama ya da çinko ile daldırma yöntemiyle kaplanır. Galvaniz sac kaplama işlemi genel olarak her iki yüzey için toplamda 100 ile 300 gram metrekare olmak üzere yapılır. Galvaniz sac ile kaplanan malzemenin yüzeyine yağ ya da kromat solüsyonu uygulanır ve beyaz pas karşısında korunmaya çalışılır. Siz de galvanizli sac satışı ile ilgili sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Soğuk Haddelenmiş Sac

Erdemir sacın asit ile temizlenmiş hali oldukça sert ve kırılgandır. Bu saca form verebilmek için sürekli olarak tavlama ya da yığın tavlama tesisleri yoluyla belli bir sıcaklığa kadar ısıtma ve soğutma işlemi yapılarak tavlanır. Bu tavlanan sacın yüzey ve mekanik özelliklerini iyileştirmek için düşük oranda bir ezme yapılır. Alınan numunelerde gerekli testler yapılır, talep edilen özelliğe göre de kontrol yapılır. Bu şekilde temperlenen sac müşteri için rulo yapılır veya dilimlenir, boya kesilip sevk edilir. Soğuk haddelenmiş sac satış işlemi için bizden yardım alabilirsiniz.

Sıcak Asitlenmiş Sac

Sıcak haddelenmiş halde rulo yüzeylerde oluşan oksit, sülfürik asit banyosundan geçirilip temizlenir. Ayrıca yeniden oluşacak bir oksidasyonu önlemek için de koruyucu yağ ile yağlanır. Bütün ürünlerimizde olduğu gibi bu sıcak asitlenmiş sac seçenekleriyle ilgili tüm detayları da bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

Efe Metal