Boy Kesim

Boy Kesim

Boy kesim sac hizmeti tesisimizde bulunan hattımızda sıcak haddelenmiş (HR) sac, haddelenmiş sac, asitlenmiş (HRP) sac, yağlanmış sac (PO) ve galvaniz sac (GI) gibi ürünleri isteğiniz sabit ölçüsüne göre kesme suretiyle yapılmaktadır. Firmamız profesyonel bir ekip ile boy kesim hattında, kesim aşamasından paketleme aşamasına kadar hassasiyet ve özenle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Atölyemizde rulo boylama hattında imalat yapmaktayız. İhtiyacınız doğrultusunda rulo saclar uygun bir şekilde kesilerek güvenilir bir şekilde kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Memnuniyetinizi sağlamak için verdiğimiz hizmeti büyük bir özenle ve hızlı bir şekilde tamamlıyoruz. Siz de her türlü kesim işlemi için verimli bir hizmetten yararlanmak istersiniz bizlerle rulo boylama hat taleplerinizi paylaşabilirsiniz.

Tüm üretim aşamalarında zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bir ekibimiz olduğunu ve en az işçilikten faydalandığımızı bilmeniz gerekir. Bu anlamda profesyonel bir şekilde çalıştığımızı göreceksiniz. Tesisimizde birden fazla işlemi büyük bir özen büyük bir ustalıkla gerçekleştirerek sizlere eşsiz fırsatlar sunmayı umuyoruz. Kesim işlemi sırasında uçar, rotory, start stop makas gibi seçenekler ile sac kesim hizmetlerimizi size hızlı bir şekilde aktarmayı hedef ediniyoruz.

Boy Kesim Sac Hizmeti

Boy kesim sac hizmeti sırasında önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için hizmetimizi sunarken müşterilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. Hem işgücü hem de tecrübe bakımından firmamız önde gelen firmaların içinde yer alıyor. Bizimle birlikte çalışan müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunmayı ve müşterilerimizin sorunlarını en hızlı en güvenilir ve en iyi şekilde çözmeyi kendimize misyon edindik. Çözüm odaklı yaklaşan çalışma arkadaşlarımız bütün sac kesim sorunlarınız noktasında sizlere yardımcı olacaktır. Böylece çözümsüz sorun bırakmamayı hedefliyoruz. İsteğiniz doğrultusunda kaliteli ekipmanlarımız ve alanında uzman çalışan kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Teknolojinin sunduğu kolaylıklardan ve imkanlardan faydalanarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyor ve daha kaliteli daha hızlı hizmet vermeye devam ediyoruz. Böylece sunduğumuz bütün hizmetlerden en üst seviyede faydalanmanızı hedefliyoruz. Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak ve bu hizmetlerden faydalanmak için hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Efe Metal